Ανακοίνωση Ανανεώσεων Εγγραφών Εαρινού Εξαμήνου 2017

Ανακοινώνεται ότι η προθεσμία των δηλώσεων μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου παρατείνεται έως και την Κυριακή 12/3/2017.

Ανακοινώνεται ότι: οι ανανεώσεις εγγραφών των φοιτητών για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2016-17 θα πραγματοποιηθούν διαδικτυακά
από την Τετάρτη 22/2/2017 έως και την Κυριακή 12/3/2017
μέσω του StudentsWeb.

Προσοχή! Οι φοιτητές πριν προβούν στην δήλωση των μαθημάτων τους να διαβάσουν προσεχτικά τις οδηγίες που επισυνάπτονται για την αποφυγή λαθών.

• Επίσης και τις οδηγίες σχετικά με τις πιστωτικές μονάδες.
  • Οι φοιτητές πρέπει να γνωρίζουν ότι εξετάζονται αποκλειστικά και μόνο στα μαθήματα που έχουν επιλέξει στη δήλωσή τους. Βαθμολογίες σε μαθήματα που δεν δηλώθηκαν, δεν θα καταχωρούνται.
  • Μετά την ολοκλήρωση και ηλεκτρονική υποβολή της δήλωσης μαθημάτων , παρακαλείσθε για την εκτύπωση και φύλαξή της στο προσωπικό σας αρχείο.

Από τη Γραμματεία