Ανακοίνωση σχετικά με τα μαθήματα των αγγλικών και τις δηλώσεις μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου 2023-2024

Tο μάθημα ΞΓΛ-01 Αγγλικά Ι : Αγγλικά για ειδικούς σκοπούς Ι είναι ίδιο με το μάθημα  ΞΓΛ-01 Αγγλικά Ι. (έχουν τον ίδιο κωδικό)

Επίσης το μάθημα ΞΓΛ-03 Αγγλικά ΙΙΙ : Αγγλικά για ειδικούς σκοπούς ΙΙΙ είναι το ίδιο με το μάθημα ΞΓΛ-03 Αγγλικά ΙΙΙ. (έχουν τον ίδιο κωδικό).

Σε έλεγχο που προέβη η Γραμματεία βρέθηκαν φοιτητές να έχουν ξαναδηλώσει μάθημα με ίδιο κωδικό ενώ το έχουν περάσει, οπότε η Γραμματεία προέβη στη διαγραφή του συγκεκριμένου μαθήματος από τη δήλωση  του χειμερινού εξαμήνου 2023-2024.

Σε περίπτωση που επιθυμεί κάποιος από τους/τις   φοιτητές/τριες που ανήκουν στην παραπάνω περίπτωση  να συμπληρώσουν τη δήλωσή τους με κάποιο άλλο μάθημα να στείλουν μήνυμα στη κα Χατζηνικολάου ( e mail hhatz@aegean.gr) με το μάθημα που επιθυμούν να προσθέσουν και τα στοιχεία τους ήτοι: Ονοματεπώνυμο, αριθμός μητρώου, τηλέφωνο επικοινωνίας, μέχρι την Τρίτη 31/10/2023.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το παρών μήνυμα δεν αφορά στους πρωτοετείς φοιτητές.

Χρύσα Χατζηνικολάου
Γραμματεία ΠΠΣ